Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży sanitarnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    PROJEKTANT BRANŻY SANITARNEJ
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • realizacja projektów sanitarnych w pełnym zakresie
    • zarządzanie zespołem projektowym
    • udział w pozyskiwaniu nowych projektów
    • przygotowanie i prowadzenie wystąpień oraz prezentacji związanych z projektami
    • zarządzanie kosztami projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (co najmniej II‐stopnia) – specjalizacja inżynieria sanitarna lub pokrewna
    • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności sanitarnej
    • min. 5 letnie doświadczenie projektowe po uzyskaniu uprawnień
    • min. 3 letnie doświadczenie przy sporządzaniu projektów sanitarnych w zakresie odwodnienia dróg, przebudowy/budowy infrastruktury technicznej – sieci wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, ciepłownicze
    • umiejętność obsługi programów komputerowych - Microstation, Profil Koordynator oraz pakietu MS Office, mile widziana znajomość Suda, Open Roads
    • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań, samodzielność, kreatywność
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana
    • prawo jazdy kat. B – mile widziane

    Oferujemy:

    • odpowiednie warunki pracy, zatrudnienie na pełny etat
    • wynagrodzenie adekwatne do spełnianych wymogów zatrudnienia
    • współpracę z doświadczonymi zespołami projektowymi
    • możliwość rozwoju i dalszego zdobywania doświadczenia zawodowego

     Więcej informacji o firmie: www.jplproject.com

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.