Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży sanitarnej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BP WAMA jest zespołem projektowym specjalizującym się w projektowaniu instalacji i sieci sanitarnych, grzewczych, gazowych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

    w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • Współpraca i/lub samodzielne prowadzenie projektów w zakresie instalacji oraz sieci -sanitarnych, grzewczych, wentylacji
    • Opracowanie projektów w programie CAD
    • Przygotowanie obliczeń w programie Instal OZC i Therm
    • Sporządzanie przedmiarów
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wymagane minimum 5-letnie doświadczenie przy projektach z zakresu instalacji sanitarnych
    • Mile widziane uprawnienia do projektowania
    • Bardzo dobra znajomość programu CAD
    • Dobra znajomość programów Instal-Soft
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zaangażowanie w pracę
    • Odpowiedzialność
    • Znajomości aktualnych norm i przepisów

    Firma oferuje:

    • Pracę przy zróżnicowanych projektach w zespole 4-5osobowym
    • Rozwój zawodowy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Wolne 2 wakaty
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.