Projektant Budowlany

GREEN CAPITAL S.A.O firmie

  • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Green Capital S.A. jest pionierem na rynku odnawialnych źródeł energii, nasze instalacje OZE należą do pierwszy wybudowanych na terenie Polski. Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, naszym kompetencjom i wiedzy know-how realizujemy kompleksowo m.in. projekty fotowoltaiczne. Naszą działalnością przyczyniamy się do  rozwoju m.in. sektora OZE oraz zwiększamy świadomość w zakresie odnawialnych źródeł energii i wiążącej się z nimi pozytywnymi aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i niwelowania emisji CO2 do atmosfery. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem: http://www.greencapitalsa.com/

Opis stanowiska:

  • sporządzanie całych lub odpowiednich części projektów budowlanych farm fotowoltaicznych
  • sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu (farm fotowoltaicznych)
  • koordynowanie sporządzania dokumentacji technicznych projektów farm fotowoltaicznych
  • koordynowanie postępu uzgodnień technicznych i pozwolenia na budowę

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu elektryki lub budownictwa
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno-budowlanej lub elektrycznej
  • doświadczenie w projektowaniu w AutoCad lub innych programach wspomagających projektowanie
  • umiejętność projektowania w PV Sol – mile widziane
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP D i E
  • doświadczenie praktyczne w branży fotowoltaicznej – mile widziane
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • ukształtowane kontakty z osobami sprawdzającymi projekty budowlane

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość współpracy zarówno w oparciu o umowę o pracę, jak i w formie samozatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się branży OZE

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy