Projektant budowlany i konstrukcji

SELENA FM S.A.

  • Legnicka 48A, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Legnicka 48A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe w branży konstrukcyjnej, jak również w zakresie architektonicznym;

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na obiektach;

  • Przeprowadzanie audytów różnych rodzajów konstrukcji budowlanych;

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i administracyjnych, w tym procesów uzyskiwania uzgodnień oraz decyzji administracyjnych;

  • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych pod kątem projektowanych instalacji fotowoltaicznych;

  • Współpraca i koordynacja procesu projektowania z projektantami innych branż (elektryka, niskie prądy, inne jeśli konieczne);

  • Koordynacja rozwiązań warsztatowych z ekipami montażowymi na budowach i przygotowywanie niezbędnych rozwiązań projektowych w wymaganym czasie;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie, budowlane w zakresie projektowania konstrukcji;

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • Udokumentowane doświadczenie w samodzielnym projektowaniu konstrukcji budowlanych, wzmocnień tych konstrukcji oraz audytów technicznych;

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD/ZWCAD oraz MS Office, oprogramowanie branżowe;

  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji fotowoltaicznych;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu w sektorze instalacji fotowoltaicznych;

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki, OZE oraz energetyki

To oferujemy

  • rozwój kariery w dużej organizacji,

  • pracę pełną wyzwań z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • szkolenia techniczne i marketingowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od wyników,

  • narzędzia niezbędne do wykorzystania powyższych zadań (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe w PZU,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • możliwość współtworzenia strategii firmy i udział w jej realizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

Selena ESG jest specjalistycznym projektantem i wykonawcą przemysłowych systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich oraz gruntach przynależących. Selena ESG dostarcza całościowe rozwiązanie inżyniersko - wykonawcze zaczynając od audytów konstrukcji, hydroizolacji oraz instalacji elektrycznej, a następnie projektowanie oraz proces wnioskowania o i uzyskania zgód i decyzji administracyjnych, zarządzanie pracami przygotowawczymi, montażem instalacji fotowoltaicznej oraz wszelkie czynności związane z odbiorem i przyłączeniem do sieci energetycznej. W kolejnym etapie Selena ESG świadczy również długoterminowe obsługę serwisową i poinwestycyjną.

Przewiń do profilu firmy