Logo Pracuj.pl

Projektant

ENEA Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowych (budowlanych i wykonawczych) w zakresie sieci elektroenergetycznych
  • koordynacja prac projektowych asystentów opracowujących projekty sieciowe
  • prowadzenie uzgodnień branżowych oraz uzyskiwanie opinii związanych z realizowaną dokumentacją projektów
  • nadzór nad realizacją powierzonych elementów projektów
  • monitoring terminowości realizacji poszczególnych etapów projektów
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektryczne (lub student ostatnich lat studiów)
  • minimum 3 lata doświadczenia w opracowywaniu projektów w zakresie sieci elektroenergetycznych SN i nn
  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Energetycznego
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” i „D”
  • znajomość obsługi komputera oraz programów typu CAD i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie projektowania sieci SN oraz fotowoltaiki

Przewidywany termin zatrudnienia: lipiec 2021r.

Projektant, Bydgoszcz