Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant CAD

METALL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gryfino, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

METALL ART Sp .z o.o. zajmująca się produkcją elementów nowoczesnej architektury miejskiej oraz lekkich konstrukcji poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i weryfikowanie dokumentacji technicznej warsztatowej w programie CAD, SolidWorks
  • przygotowywanie zleceń do produkcji, koordynacja przepływu materiałów, zużycie surowców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość programów CAD, SolidWorks
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie
  • mile widziana znajomość języków niemiecki/angielski

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie działającej na rynku europejskim
  • nabycie wszechstronnych umiejętności związanych z procesem przepływu zlecenia: zamówienie, dokumentacja, produkcja, gotowy produkt
  • ciągłe doskonalenie, wdrażanie nowych pomysłów
  • system jednozmianowy
  • możliwość pracy w trakcie studiowania / możliwość przyuczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Praca wyłącznie stacjonarna

Ogłoszenie archiwalne