Oferta pracy

Projektant CAD w dziale projektów

Came Poland sp. z o.o.O firmie

Came Poland sp. z o.o.

Okólna 48

Marki

Firma z branży budowlanej/elektrotechnicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rysowanie projektów teletechnicznych w środowisku CAD głównie w zakresie systemów domofonowych, systemów parkingowych oraz kontroli dostępu,
  • optymalizowanie i dostosowanie istniejących projektów do produktów oferowanych przez pracodawcę,
  • bieżąca współpraca w w/w zakresie z kierownikiem projektu oraz kierownikami produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mile widziani studenci 4 lub 5 roku uczelni technicznych,
  • praktyczna znajomość środowiska CAD,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży teletechnicznej.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w międzynarodowej firmie w młodym i dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • telefon komórkowy,
  • laptop.
Prosimy o przesyłanie CV  klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Came Poland sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Came Poland sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy