Oferta pracy

Projektant (concept designer)

Pol-glass sp.j.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Pol – Glass, lider w projektowaniu, produkcji, realizacji i montażu zjeżdżalni i atrakcji wodnych, w związku z ciągłym rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

projekty koncepcyjne, wizualizacje/grafiki 3D

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w proces tworzenia wizualizacji 3D, koncepcji projektowych zjeżdżalni wodnych, wodnych placów zabaw oraz infrastruktury towarzyszącej. Osoba ta będzie brała udział we wdrażaniu oraz tworzeniu nowych innowacyjnych produktów, a także wprowadzała rozwiązania techniczne prowadzące do zoptymalizowania pod kątem jakości, kosztów produkcji, czasu montażu, jak i niezawodności produktu.

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie wizualizacji 3D, koncepcji projektowych (projekty zjeżdżalni wodnych, wodnych placów zabaw oraz atrakcji wodnych);
  • Tworzenie koncepcji nowych produktów, części i podzespołów; wdrażanie nowych rozwiązań technicznych;
  • Optymalizacja produktu pod kątem poprawy jakości, obniżenia kosztów i innowacyjności;
  • Współpraca z innymi działami firmy: sprzedaży, realizacji, produkcji;
  • Wsparcie dla zespołu sprzedażowego w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Architektura, Wzornictwo, Grafika Komputerowa;
  • Min. roczne doświadczenie w branży projektowej w tworzeniu wizualizacji 3D, koncepcji, aranżacji;
  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania wspomagającego projektowanie 3D (Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCAD);
  • Mile widziana znajomość: CorelDraw, Sketchup Pro, Autodesk 3Ds Max, Autodesk ReCap, Blender;
  • Zmysł estetyczny, umiejętności plastyczne mile widziane;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 (tworzenie dokumentacji technicznej, uzgodnienia z klientem i innymi branżami głównie w języku angielskim);
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
  • Miła atmosfera pracy;
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i udziału w międzynarodowych projektach.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy przesyłać aplikacje klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy