Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

GEOART GEODEZJA I BUDOWNICTWO

  • Rynek 38, Czarny Dunajec (pow. nowotarski)
    Czarny Dunajec (pow. nowotarski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Rynek 38

Czarny Dunajec (pow. nowotarski)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy twórczych i ambitnych osób chcących dołączyć do naszego zespołu i pracować przy tworzeniu różnorodnych projektów związanych z branżą architektoniczną, drogową oraz instalacyjną

Nasze wymagania

  • Ukończone kierunkowe studia wyższe techniczne lub student

  • Znajomość oprogramowania CAD

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o prace PEŁNY ETAT w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16

  • Duża możliwość rozwoju zawodowego

  • Różnorodność zadań i brak monotonii pracy

  • Praca w młodym i zgranym zespole

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Uczestnictwo w kursach doszkalajacych

  • Możliwość pracy przy nietypowych i ambitnych projektach

  • Komfortowe warunki pracy