Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Części

  • Wymiarki (pow. żagański), Żagań, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STOLZLE WYMIARKI Sp. z o.o.

    Firma zajmuje sie produkcją wyrobów szklanych

    Miejsce pracy: Żagań (okolice), Wymiarki (pow. żagański)

    Opis stanowiska:

    • Nadzór od strony technicznej wprowadzenia nowego asortymentu
    • Przygotowywanie danych wejściowych do projektowania
    • Dokonywanie okresowych przeglądów grup wyrobów i proponowanie rozwiązań mających na celu ich doskonalenie.
    • Katalogowanie wyrobów nowych i wdrożonych
    • Aktualizowanie projektów opakowań wg cech, parametrów gramaturowych i gabarytowych
    • Analizowanie i opiniowanie zapytań ofertowych dotyczących klientów w zakresie nowych wyrobów i ewentualnych możliwości ich wdrożenia oraz w zakresie modyfikowania wyrobów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne o kierunku budowa maszyn specjalność mechanika
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Rzetelność, sumienność i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo szybko rozwijającej się, dużej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stolzle Wymiarki z siedzibą w Wymiarkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Stolzle Wymiarkiz siedzibą w Wymiarkachprzy ul. Ks. Witolda 11Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.