Logo Pracuj.pl

Projektant – Design Engineer

Independent Design House Sp. z o.o.O firmie

Independent Design House Sp. z o.o.

Osiedle Bohaterów Września 82

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku: Projektant – Design Engineer, będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów konstrukcji budowlanych oraz konstrukcji tymczasowych na potrzeby rynku brytyjskiego i polskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego – minimum uzyskany stopień inżyniera (kierunek: budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane)
  • dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych
  • dobrej znajomości obowiązujących norm i przepisów budowlanych w tym EuroCodu
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCad oraz pakietu Office
  • dobrej znajomości programów obliczeniowych Midas lub Robot
  • biegłej znajomości języka angielskiego (kontakt z klientem) - mile widziane CV w języku angielskim
  • umiejętności pracy zespołowej i dobrej organizacji czasu
  • znajomość programów 3D (Revit, Steel Advance lub Tekla, Allplan) oraz technologii BIM będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym środowisku w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym biurze projektowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • kontakt z ciekawymi realizacjami na terenie Polski i Wielkiej Brytanii
  • szkolenia i wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Brytyjskie biuro projektowe Independent Design House Ltd, z polskim oddziałem w Krakowie, zajmujące się projektowaniem konstrukcji budowlanych (konstrukcje stalowe, żelbetowe, drewniane), a także specjalistycznych konstrukcji tymczasowych (Temporary Works) poszukuje specjalistów do pracy w biurze w Krakowie na stanowisku: Projektant – Design Engineer.

Projektant – Design Engineer, Osiedle Bohaterów Września 82, Kraków