Projektant Drogowy - Asystent Drogowy

IVIA S.A.O firmie

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy dróg ekspresowych: S1, S6, S11, S17, S19 i S61. Prowadzimy również projekty w zakresie linii kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

PROJEKTANT DROGOWY / ASYSTENT DROGOWYNumer ref.: Miejsce pracy: Katowice, Czechowice-Dziedzice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • znajomość programu AutoCad oraz Autodesk CIVIL 3D,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu drogowym,
  • uprawnienia budowlane mile widziane,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zakres obowiązków:

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
  • weryfikacja projektów,
  • uzgadnianie dokumentacji,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowy układów drogowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • dowolną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia zapewniające rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.
Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
IVIA S.A.

Siedziba spółki w Katowicach 40-203 Katowice Al. Roździeńskiego 91

Biura:
Biuro Czechowice – Dziedzice, ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice-Dziedzice
tel./fax +48 33 822 46 67
Biuro Katowice, Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice tel. +48 881 960 511
Biuro Lublin, ul. 3-go Maja 18/8 , 20-078 Lublin
Biuro Rzeszów, ul. Rejtana 67, 35-326 Rzeszów, , +48 538 055 490

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy