Oferta pracy

Projektant ds. fotowoltaiki

CONCEPT ENERGY sp. z o.o.O firmie

CONCEPT ENERGY sp. z o.o.

Plac Konesera 8

Warszawa

CONCEPT ENERGY to zespół skutecznych ekspertów z różnych dziedzin działających na rynku energii i OZE od wielu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla przedsiębiorców z wielu gałęzi przemysłu oraz rolnictwa. Zajmujemy się także działaniami związanymi z budową farm fotowoltaicznych - od pozyskiwania gruntów, przez proces przygotowawczy, projektowy, aż po wykonanie.

W związku z prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Koordynowanie projektów realizacji inwestycji/instalacji fotowoltaicznych – nadzór nad harmonogramem, kosztami oraz zakresem prac
  • Sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu – projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Opracowywanie rozwiązań systemów fotowoltaicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej – warunek konieczny
  • Umiejętność projektowania w PV Sol oraz znajomość AutoCAD – warunek konieczny
  • Umiejętność zarządzania Projektem
  • Kreatywność i systematyczność
  • Umiejętność pracy wielowątkowej, na kilku projektach jednocześnie
  • Prawo jazdy

Mile widziane:

  • Certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
  • Język angielski i uprawnienia elektryczne SEP D i E
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy:

  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca głównie biurowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy