Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant ds. Fotowoltaiki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKIWANY

    Kim jesteśmy?

    Wiodącym graczem na rynku energetyki odnawialnej w Polsce, członkiem jednej z największych Grup Energetycznych w Europie, dostarczającym rozwiązania z zakresu elektrowni fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych firm.

    Dlaczego warto?

    atrakcyjne wynagrodzenie
    brak nonsensów korporacyjnych, szybka ścieżka decyzyjna
    pełna niezależność w zakresie powierzonych obowiązków

    udział w transformacji branży energetycznej dający możliwość dynamicznego rozwoju
    zatrudniamy na stałe, umowa o pracę
    szkolenia i benefity

    praca w spółce będącej liderem w branży
    prywatna opieka medyczna
    wspaniały zespół zorientowany na wynik

    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe z zakresu energii odnawialnej
    • Znasz program PV*SOL, Autocad oraz bardzo dobrze obsługujesz MS Excel,
    • Posiadasz wiedzę z zakresu energetyki i fotowoltaiki,
    • Posiadasz rok doświadczenia na stanowisku projektanta – mile widziane,
    • Jesteś osobą kreatywną, elastyczną i komunikatywną,
    • Nie boisz się rozwiązywania trudnych zagadnień,
    • Potrafisz pracować pod presją czasu,
    • Potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne – mile widziane.

    Twoje zadania:

    • Wykonywanie projektów koncepcyjnych instalacji fotowoltaicznych,
    • Weryfikacja ustaleń montażowych
    • Bieżący kontakt z Klientem, OSD, ekipami montażowymi,
    • Dokonywanie analiz produktywności instalacji fotowoltaicznych
    • Zamawianie komponentów instalacji
    • Przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów
    • Sporządzanie dokumentacji, raportowanie
    bottom
    Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Foton Technik
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 7 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne
    i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

    Jeżeli chce Pan/Pani, aby dane osobowe zawarte w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym były przetwarzane na cele przyszłych rekrutacji, może Pani/Pan wyrazić jedną lub obie poniższe zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Foton Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez  Foton Technik sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Foton Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym na rzecz spółek z grupy kapitałowej innogy: innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, innogy Stoen Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i innogy Business Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez te spółki, w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.