Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant ds. siłowni/systemów okrętowych

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
    jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
    Swoją działalność operacyjną rozpoczęła  3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej,
    pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • doświadczenie w nadzorze produkcyjnym w zakresie siłowni/systemów – minimum 5 lat
    • umiejętność obsługi AutoCAD i MS Office
    • znajomość okrętowych programów 3D będzie dodatkowym atutem
    • biegłość w posługiwaniu się dokumentacja techniczną
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Obowiązki:

    • wykonywanie dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej dla okrętów remontowanych i nowobudowanych
    • nadzór konstrukcyjny podczas remontu/budowy
    • uzgodnienia z przedstawicielami armatora/Towarzystwa Klasyfikacyjnego itp.
    • ścisła współpraca z zespołem projektowym

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę przy wymagających projektach
    • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia
    • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
    • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
    • umowę o pracę
    • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
    Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj”.
    bottom