Projektant ds. tworzenia powierzchni sklepów

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 23.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy rozwijającą się Spółką, należącą do MSG Michał Sołowow Group, która daje szerokie możliwości rozwoju w procesie tworzenia i budowania nowoczesnej firmy. W Grupie znajdują się także inne znane marki
    tj.: Barlinek, Komfort, North Food Polska, Synthos, Cersanit, Homla i inne. Nasza firma powstała w 2015 roku, jako sieć salonów z kompleksowym wyposażeniem łazienek tworząc nowy model biznesowy. Wyróżniamy się starannie wyselekcjonowanym asortymentem produktów i usług, jednocześnie utrzymujemy wysokie, jednolite standardy. Zmieniamy się nieustannie, nowe doświadczenia doskonalą nasze umiejętności i tworzą lepszą jakość oferowanych usług. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta oraz wzajemna owocna współpraca, oparta na zaufaniu i partnerskich relacjach.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce

    Główne zadania:

    • Przygotowywanie projektów adaptacji salonów łazienkowych zgodnie z wewnętrznymi standardami;
    • Przygotowywanie planów aranżacji oraz dokumentacji wykonawczej do projektów salonów i elementów ekspozycji;
    • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za operacyjne otwarcia sklepów;
    • Współpraca z zewnętrznymi pracowniami architektonicznymi;
    • Nadzór nad realizacją projektów w Salonach Sprzedaży.

    Cechy i umiejętności:

    • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, architektura wnętrz, budownictwo).
    • Znajomość programów AutoCAD;
    • Doświadczenie w projektowaniu wnętrz/ adaptacji pomieszczeń handlowych;
    • Umiejętność wykonywania wizualizacji będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość warunków technicznych, prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych;
    • Kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania projektami oraz duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane);
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
    • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
    • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
    • Monitorujemy rozwój i wspieramy go.
    • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

    Administratorem Danych jest Komfort Łazienki sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Kielcach, X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 571559. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub świadczą na rzecz Administratora usługi wymagające uzyskania dostępu do danych lub są objęte zakresem powyższej zgody. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy licząc od końca roku, w którym Administrator zakończył proces rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu. W celu realizacji w/w praw należy wysłać maila na adres: [email protected] Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

    Administratorem Danych jest Komfort Łazienki sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Kielcach, X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 571559.

    Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które:

    a. są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub

    b. świadczą na rzecz Administratora usługi wymagające uzyskania dostępu do danych lub

    c. są objęte zakresem powyższej zgody.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy licząc od końca roku, w którym Administrator zakończył proces rekrutacji.

    Ma Pan/Pani prawo do:

    a. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

    b. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

    c. przenoszenia danych,

    d. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

    e. wniesienia skargi do organu;

    W celu realizacji w/w praw należy wysłać maila na adres: [email protected] Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.