Oferta pracy

Projektant działu R&D

EKO-OKNA S.A.

  • Kornice (pow. raciborski)

    Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizację strategii rozwoju technologicznego oraz produktów firmy

  • Proces planowania nowego produktu,

  • Współtworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej

  • Analizę i optymalizację konstrukcyjną wpływającą na poprawę

  • Jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do projektowanych i istniejących produktów

  • Śledzenie trendów rynku i przeprowadzanie badań

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji

  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji

  • Współtworzenie i realizację strategii rozwoju technologicznego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doskonałą umiejętność zarządzania projektami

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne i świąteczne

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • stołówka pracownicza

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • benefity dla rodziców

  • zorganizowany dojazd do pracy

  • rabaty na zakupy u naszych Partnerów

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników.

Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!

Przewiń do profilu firmy