Oferta pracy

Projektant elektryk

Axito Sp. z o.o.O firmie

Axito Sp. z o.o.

Logistyczna 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Axito Sp. z o.o. jest częścią grupy Uhlmann - lidera na rynku dostawców systemów pakujących dla przemysłu farmaceutycznego. Portfolio produktów firmy obejmuje szeroką gamę maszyn do pakowania w blistry, kartony, a także linie do pakowania lekarstw w butelkach. Grupa Uhlmann produkuje maszyny w ścisłej współpracy ze swoimi klientami, producentami farmaceutyków na całym świecie. Skupiamy się na niezawodności oraz maksymalnej wydajności. Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług w całym cyklu życia maszyn, począwszy od projektowania maszyny, poprzez uruchomienie i utrzymanie maszyn w najlepszej kondycji. Dzięki temu pomagamy klientom zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych, a tysiącom naszych pracowników na całym świecie zapewniamy stabilne i przyjazne środowisko pracy.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie schematów obwodów elektrycznych, schematów obwodów, list części, planów montażowych, oznakowań
  • Omawianie specyfikacji technicznej z klientami wewnętrznymi
  • Projektowanie obwodów i elementów elektrycznych
  • Tworzenie ocen ryzyka bezpieczeństwa
  • Tworzenie kosztorysów
  • Obsługa systemu zamówień w ramach obsługi posprzedażowej
  • Prowadzenie zleceń aktualizacji dla systemów i maszyn klienta, takich jak blistrownice, kartoniarki, systemy podawania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy montażu elektrycznym min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe techniczne: inżynier elektryk
  • Bardzo dobra znajomość CAD elektryczny
  • Znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć zapoznania się z szeroką gamą maszyn
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy