Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Elektryk

ICHEMAD – Profarb Sp. z o.o.

Chorzowska 117

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu instalacji elektrycznych dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności:

  • projektowanie szaf zasilających,

  • przygotowanie dokumentacji tras kablowych i dobór kabli zasilających,

  • tworzenie specyfikacji da szaf zasilających i okablowania;

  • przygotowywanie i opracowywanie technicznych zapytań ofertowych

  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za zakupy, projektowanie technologii i realizację inwestycji

  • nadzór i koordynacja realizacji projektów

Nasze wymagania

  • znajomości zasad projektowania w branży elektrycznej;

  • wykształcenia wyższego technicznego, Wydział Automatyki lub Elektryczny

  • znajomości AutoCAD;

  • mile widziana znajomość aplikacji do projektowania schematów autom./elektr./ster. typu See Electrical

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

  • mile widziana znajomość systemów sterowania, stosowanych w obiektach przemysłowych

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów

Firma Ichemad Profarb Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jest firmą specjalizująca się w branży inżynierii chemicznej.

Przewiń do profilu firmy