Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Elektryk

MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

7 00010 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów sieci elektroenergetycznych

  • uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów

  • reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert

  • udział w naradach z Klientem

  • koordynacja zespołu młodszych projektantów/asystentów w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w tej samej roli Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz Dialux

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

  • umowę o pracę

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole

  • środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Fit Profit)

  • możliwość pracy hybrydowej

  • koniecznie dwa dni w biurze w Grójcu

MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MT-Projekt Sp. z o.o. (Firma projektowo-konsultingowa) Zajmujemy się projektowaniem dróg, sieci sanitarnych, teletechnicznych i elektroenergetycznych oraz obiektów inżynierskich. Realizujemy projekty i zadania na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy