Logo Pracuj.pl

Projektant Elektryk

FLUOR S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole projektowym pod kierunkiem inżyniera prowadzącego lub zarządzanie takim zespołem
  • Opracowywanie dokumentacji dla różnych faz projektu (m. in. instalacji zasilania i sterowania, oświetlenia, uziemienia, odgromowej, tras kablowych, schematów jedno i wielokreskowych)
  • Opracowywanie i przeglądanie specyfikacji projektowych
  • Przygotowanie dokumentów do zakupu urządzeń i materiałów elektrycznych
  • Dokonywanie przeglądu dokumentacji urządzeń przygotowanej przez dostawców, w tym ocenianie jej zgodności z wymaganiami projektowymi oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań w przypadku wykrycia niezgodności
  • Wykonywanie i sprawdzanie obliczeń, specyfikacji urządzeń
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wspomaganie przy tworzeniu rysunków 2D przy użyciu oprogramowania AutoCAD lub Microstation
  • Analizowanie i ocenianie rozwiązań branżowych dla zagadnień technicznych o zróżnicowanym stopniu skomplikowania
  • Współpraca z innymi branżami w obrębie realizowanego projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektryki / elektrotechniki
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej z projektowaniem instalacji elektrycznych dla przemysłu
  • Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym
  • Nastawienie na podwyższanie swoich kwalifikacji
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu zestawień materiałowych i estymatów kosztowych
  • Doświadczenie w tworzeniu harmonogramów oraz wycen prac projektowych
  • Umiejętność sporządzania załączników technicznych do zapytań ofertowych na urządzenia i osprzęt elektryczny
  • Uprawnienia zawodowe do projektowania
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania
  • Umiejętność opracowywania analizy statycznej i dynamicznej systemu elektroenergetycznego w zakresie całego zakładu przemysłowego, z uwzględnieniem wysokich napięć
  • Umiejętność sporządzania ofert na prace projektowe
  • Doświadczenie w pracy na etapie realizacji budowy
  • Doświadczenie w kierowaniu branżowym zespołem projektowym
  • Doświadczenie w opracowywaniu projektów koncepcyjnych (FEED) oraz projektów wykonawczych (EPCM)

To oferujemy

  • Wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line, a do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej pracujemy zdalnie bądź hybrydowo.
  • Wielowymiarowe i zorganizowane wsparcie "na start", m.in. poprzez: - pomoc branżowego opiekuna (Buddy), - pakiet szkoleń wideokonferencyjnych i e-learning (Fluor University), - dedykowane materiały udostępnione na wew. platformie, - przyjazną atmosferę.
  • Liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie.
  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe m. in.: Charity, GROW (Growing Representation and Opportunity for Women), GAP (Graduates Advancing to Professionalism), Construction Week, Engineering Week.
  • Korporacyjny system wymiany wiedzy Knowledge Online umożliwiający szukanie rozwiązań projektowych wspólnie z ekspertami branżowymi z całego świata.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gliwicach (Śląsk), jednak praca na tym stanowisku docelowo będzie realizowana w sposób zdalny bądź hybrydowy (w zależności od indywidualnie poczynionych uzgodnień).

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions, jak również jest aktywny w linii Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

- Life Sciences (farmacja, biotechnologia)

- Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)

- Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider w branży EPC oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Projektant Elektryk, małopolskie