Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant - Elektryk

"Control Process IT" Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tarnów, Mikołajowice 221, 33-121 Bogumiłowice, 33-121 Mikołajowice, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

„CONTROL PROCESS IT” Sp. z o.o.

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Projektant - Elektryk [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji projektowej w branży elektrycznej w zakresie instalacji AKPiA, systemów teleinformatycznych, CCTV, systemów sterowania opartych na sterownikach PLC.
  • Dokonywanie uzgodnień z zamawiającymi.
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami.
  • Kosztorysowanie, doradztwo techniczne.
  • Współpraca i koordynacja prac z kierownikami budów.

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, EPLAN.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechniki lub automatyki.
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych.
  • Umiejętność czytania i analizy schematów P&ID.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność.
  • Dyspozycyjność.

W zamian oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Szansę rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
  • Szansę zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Karta Multisport.
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Wyjazdy integracyjne, paczki dla dzieci, bony świąteczne.

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

"CONTROL PROCESS IT" Sp. z o.o.
33-121 Bogumiłowice, Mikołajowice 221
tel: 14 6922900

Ogłoszenie archiwalne