Projektant Elektryk

PKiMSA CARBOAUTOMATYKA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

PKiMSA CARBOAUTOMATYKA S.A.

Budowlanych 168

Tychy

PKiMSA „CARBOAUTOMATYKA” S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres Obowiązków
  • wykonywanie projektów elektrycznych urządzeń zasilających, sterowniczych i automatyki
  • nadzór nad uruchomieniami zaprojektowanych urządzeń
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi urządzenia
  • współpraca z działem produkcji urządzeń elektrycznych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka/ elektronika/ elektrotechnika)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność wykonywania projektów 2D AutoCad
  • gotowość do okresowych zjazdów w podziemia kopalń
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość programu SEE Electrical
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia szkoleń w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych
Aplikację prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy