Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Elektryki Przemysłowej i AKPiA

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bart Sp. z o. o. firma realizująca pod klucz usługi w zakresie projektowania oraz generalnej realizacji inwestycji dla branży przemysłowej oraz ochrony środowiska, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie instalacji elektrycznych i AKPiA na obiektach energetycznych i przemysłowych,
    • pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach projektowanych tematów,
    • prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów, koordynacja międzybranżowa,
    • opracowywanie kalkulacji ofertowej i powykonawczej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu automatycznym lub elektrycznym,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy przy projektowaniu instalacji elektrycznej
      i AKPiA,
    • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Eplan,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • dyspozycyjność do wyjazdów,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
    • przyjazną atmosferę w pracy.

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj z podaniem nazwy stanowiska i numeru referencyjnego oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bart Sp.z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Będzińska 41/I, 41-205 Sosnowiec w celu udziału w procesie rekrutacyjnym teraz i w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane do momentu wycofania przeze mnie zgody a wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak konieczne do udziału w rekrutacji. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji."

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.