Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant elementów mechanicznych- Inżynier mechaniki precyzyjnej

Tomorrow’s System Sp. z o.o.O firmie

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tomorrow’s System Sp. z o.o.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie podzespołów mechanicznych, części mechanicznych i elementów optomeczanicznych w programie ZW3D/Fusion360 lub podobnych

  • Projektowanie przystawek usprawniających pomiary elementów montażowych pod proces frezowania na maszynach CNC i drukarkach 3D

  • Dobór oraz proponowanie rozwiązań i odpowiednich materiałów do wykonywanego projektu części mechanicznych

  • Dokonywanie analizy odkształceń elementów i właściwe planowanie kształtów elementów mechanicznych w zależności od przepływu ciepła, naprężenia materiałów oraz innych czynników zewnętrznych

  • Projektowanie prototypowych obudów diod laserowych, radiatorów, przystawek pomiarowych i el. optomechanicznych

  • Badania odstępstw i tolerancji elementów mechanicznych oraz kontrola jakościowa ich wykonywania

  • Planowanie procesu wytwarzania elementów mechanicznych – współpraca w tym zakresie z operatorem maszyny CNC i młodszym projektantem

  • Współpraca z działem B+R oraz innymi działami w zakresie realizacji projektów części mechanicznych

  • Ulepszanie obecnych produktów stanowiących ofertę firmy – pod kątem mechanicznym

  • Projektowanie i opracowywanie nowych produktów i akcesoriów

  • Przygotowywanie raportów, obliczeń, analiz i dokumentacji technicznej

  • Kontakt z dostawcami podzespołów i części na cele realizacji zamówienia oraz sposobu wykonania wraz z przeprowadzeniem kontroli jakości zamówionych elementów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe(warunek konieczny):, np.: ukończony kierunek z dziedzin: mechatronika, inżynieria mechaniczna, materiałoznawstwa oraz inne dziedziny pokrewne wpisujące się w możliwość wykonywania ww. zadań.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym – co najmniej poziom B2

  • Doświadczenie zawodowe: na podobnych stanowiskach – preferowane przynajmniej 3 lata łącznie

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność dzielenia się swoimi pomysłami, staranność, skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne,

  • Umiejętność stosowania pasowań i różnych sposobów połączeń podzespołów

  • Znajomość właściwości materiałów oraz procesów wytwarzania elementów mechanicznych

  • Umiejętność zaawansowanego korzystania z programów do projektowania – 3D CAD i pokrewne

  • Umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych (np. średnicówka, mikrometry, wysokościomierze itp.)

  • Rozumienie metod pomiarowych, analiza danych i przeprowadzanie obliczeń wymaganych przy projektowaniu części mechanicznych

Mile widziane

  • Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie mechatroniki, projektowania i pokrewnych- poświadczone certyfikatami ukończenia

  • Dobra wyobraźnia przestrzenna

  • Doświadczenie w pracy nad autorskim projektem z dowolnej dziedziny,

  • Hobby powiązane z dziedzinami technicznymi,

To oferujemy

  • Udział w szybko rozwijającym się i dobrze dofinansowanym startupie technologicznym poprzez udział w projektach B+R

  • Uzyskanie doświadczenia i możliwość udziału w innowacyjnym projekcie badawczym - Inteligentny Rozwój 2014-2020 pozyskanym z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) - udział w projekcie Unijnym- szybkiej ścieżki

  • Prace w dobrze wyposażonym ośrodku, dysponującym szerokim asortymentem urządzeń pomiarowych

  • Współpraca i możliwość czerpania doświadczenia od specjalistów/ doświadczonych inżynierów z dziedzin: elektronika, mechanika i mechatronika oraz doświadczonych managerów

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,

Marka Opt Lasers firmy Tomorrow's System Sp. z o.o to światowy ceniony leader w dziedzinie nowych technologii zajmujących się produkcją systemów laserowych. Oferujemy rozwiązania i komponenty związane z techniką laserową, produkujemy głowice laserowe do cięcia i grawerowania, sterowniki, moduły laserowe oraz rozwiązania indywidualne . Firma została założona w 2014 roku, zaraz po tym, jak dwuosobowy zespół został jednym z laureatów konkursu na najlepszy polski Start-Up, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Obecnie firma bardzo dynamicznie się rozwija poszerzając swoją dominację na rynku nowych technologii laserowych. Ponad dwudziestoosobowy zespół dokłada wszelkich starań, aby pozyskać większą rzeszę zadowolonych klientów zawierając nowe biznesowy kontakty oraz wprowadzając nowe innowacyjne rozwiązania na rynek. Firma rozwija się na wielu płaszczyznach i z każdym rokiem wydzielane są nowe stanowiska pozwalające stworzyć dobrze zgrany, uzupełniający się i funkcjonujący zespół. To właśnie dzięki aktualnym osiągnięciom jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc zaproponować Państwu pracę na stanowisku: Projektanta elementów mechanicznych- Inżyniera mechaniki precyzyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 7/9

Czas pracy i warunki zatrudnienia: Pełen etat, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwe od zaraz, zarobki współmierne do posiadanych umiejętności, i kwalifikacji

Godziny pracy: start pracy w przedziale 7:00- 9:00, koniec pracy w przedziale 15:00-17:00

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Sprawdź nasze inne ogłoszenia o pracę- prowadzimy otwartą rekrutację na nowopowstałe techniczne stanowiska.

Poznaj nas, zaglądając na stronę naszej marki: https://optlasers.com/