Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Eplan

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie i konfigurowanie zautomatyzowanych systemów linii montażowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Weryfikacja listy materiałowej dotyczącej szaf sterowniczych
  • Dobór osprzętu mechanicznego oraz elektrycznego
  • Kontrola szaf sterowniczych według wymagań Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania, budowy oraz wyposażenia szaf sterowniczych
  • Znajomość pakietu EPLAN
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość standardów Automotive
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze)
  • Udział w ciekawych projektach w kraju oraz za granicą
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i certyfikowane)

Ogłoszenie archiwalne