Projektant farm fotowoltaicznych

Olmex ProjektO firmie

5 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Andrychów, Bochnia, Gorlice, Kęty, Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy biurem projektowym działającą w różnych dziedzinach elektroenergetyki – od wysokich (w tym 400, 220 i 110 kV), przez średnie, do niskich napięć. Działamy dla PSE, Spółek Dystrybucyjnhych, dla PKP oraz w OZE. Obecnie poszukujemy wsparcia w zespole odpowiedzialnym za prowadzenie projektów fotowoltaicznych. Jednocześnie w przypadku chęci rozwoju w innych kierunkach jesteśmy otwarci na różne ścieżki kariery wewnątrz firmy.

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie

Zakres obowiązków:

  • samodzielne tworzenie projektów naziemnych farm fotowoltaicznych w tym wykonywanie obliczeń i symulacji
  • wykonywanie projektów budowlanych w przedmiotowym zakresie
  • tworzenie schematów instalacji elektrycznych na potrzeby koncepcji i projektów wykonawczych
  • weryfikacja zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz zgłoszeń do OSD
  • współpraca z działem zarządzania projektami i z działem terenowym

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznych, przede wszystkim naziemnych powyżej 0,5 MW
  • preferowane uprawnienia (lub w trakcie zdobywania) do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • znajomość obowiązującego prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • doświadczenie w tworzeniu wniosków o warunki przyłączenia do OSD
  • znajomość zagadnień i wymogów w zakresie projektów budowlanych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i osiąganych wyników w rosnącej strukturze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w gronie ekspertów
  • swobodę działania
  • uczestnictwo w rozbudowie struktur działu projektowego w stabilnej firmie
  • możliwość zmiany kierunku rozwoju w ramach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę zdalną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe "OLMEX" S.A. obecnie oraz w przyszłości”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy