Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Form

ArcapolO firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie konstrukcji form wtryskowych, tworzenie rysunków 2D i 3D

  • Wprowadzanie modyfikacji do konstrukcji

  • Uczestnictwo w próbach form wtryskowych

  • Nadzór nad dokumentacją form i procesu wtrysku oraz jej aktualizacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - mechaniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu Catia będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w oparciu o nowoczesne technologie umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych

Arcapol

ARCAPOL SP. z o.o. jest firmą zajmującą się wykonawstwem form wtryskowych do tworzyw sztucznych z Jelcza - Laskowic.

Przewiń do profilu firmy