Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z 85 letnim doświadczeniem

    w zakresie modernizacji, remontów i produkcji urządzeń

    energetycznych, zatrudniająca ponad 100 osób poszukuje

    pracownika na stanowisko:

    Projektanta
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie projektów z zakresu budowy i modernizacji turbin wodnych,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej,
    • analiza i optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych,
    • wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - mechaniczne,
    • wiedza w zakresie projektowania maszyn (w tym zagadnień z dziedziny wytrzymałości materiałów i mechaniki płynów),
    • znajomość programów AutoCAD i Inventor,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość zagadnień hydrotechniki i konstrukcji turbin wodnych,
    • znajomość programów wykorzystujących MES.

    Oferujemy:

    • interesująca prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia.
    Oferty (CV) – z dopiskiem w temacie „praca Projektant”
    prosimy nadsyłać za pomocą przycisku aplikowania
    lub ZRE Gdańsk S.A. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 14A,

    z oświadczeniem następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZRE Gdańsk S.A. danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZRE Gdańsk S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.