Projektant Geotechniczny - Geotechnika / Budownictwo Podziemne

STRABAG

  • Parzniewska 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

STRABAG

Parzniewska 10

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Prace projektowe z zakresu geotechniki w obszarze kubatury, przemysłu, obiektów inżynierskich oraz infrastruktury we wszystkich fazach projektowania i realizacji w kraju i za granicą

  • Obliczenia statyczne, rozwiązania konstrukcyjne oraz optymalizacje w zakresie rozwiązań geotechnicznych

  • Sporządzanie wytycznych do badań geologicznych dostosowanych do rodzaju projektowanych obiektów

  • Opracowywanie optymalizacji projektowych

  • Konsultowanie gotowych rozwiązań

  • Wsparcie techniczne działów realizacji w zakresie geotechniki

  • Koordynacja projektowania

Nasze wymagania

  • Ukończone studia: kierunek Budownictwo, preferowana specjalizacja geotechnika, budowle podziemne

  • Min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu geotechnicznym

  • Znajomość mechaniki gruntów na poziomie inżynierskim

  • Dobra znajomość oprogramowania (MS-Office, Plaxis, GGU , CAD)

  • Znajomość j. angielskiego /lub niemieckiego – poziom komunikatywny

  • Gotowość do ewentualnych podróży służbowych w kraju i za granicą, prawo jazdy kat. B

  • Ponadprzeciętne zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy

  • Kreatywność, nieszablonowe postrzeganie rozwiązań technicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy