Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AJ FUNDAMENTY Arkadiusz Jurek z siedzibą w: Mściwoja II 28 A, 83-300 Kartuzy (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Geotechnik

AJ FUNDAMENTY Arkadiusz Jurek

  • Mściwoja II 28a, Kartuzy
    Kartuzy, pomorskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mściwoja II 28a

Kartuzy

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej

  • interpretacja badań geotechnicznych

  • wykonywanie obliczeń

  • tworzenie koncepcji projektowych i projektów wykonawczych

  • kontrola zgodności dokumentacji projektowej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi

Nasze wymagania

  • uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • dobrej znajomości programu Auto CAD, pakietu Ms Office oraz specjalistycznych programów obliczeniowych GEO5, PALE CPT, PL-WIN

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • chęci do rozwoju i rozszerzania wiedzy z zakresu geotechniki

  • zaangażowania, dokładności, sumienności, odpowiedzialności,

  • umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • odpowiedzialną pracę dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • samodzielność przy realizacji zleconych zadań

  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę

O nas

Firma AJ FUNDAMENTY rozpoczęła działalność w branży budowlanej ze specjalizacją w geotechnice w 2018 roku. Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem.

Nasz zespół stanowią doświadczeni inżynierowie, brygadziści, operatorzy. Posiadamy własne Biuro Projektowe, dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom zawsze najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w zakresie głębokiego fundamentowania, wzmacniania podłoża gruntowego oraz zabezpieczenia wykopów.

Wykonujemy pale wiercone CFA, pale przemieszczeniowe FDP, kolumny przemieszczeniowe FDC, kolumny DSM a także mikropale i kotwy gruntowe.