Oferta pracy

Projektant geotechnik

Soletanche Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Soletanche Polska jest firmą działającą na polskim rynku budowlanym od 1996 r. Jesteśmy ekspertem w projektowaniu oraz wykonawstwie robót podziemnych i głębokim fundamentowaniu. Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie, umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz zespół odpowiedzialnych specjalistów.

Dołącz do firmy, która łączy w sobie techniczną doskonałość, międzynarodowe podejście oraz ludzi z pasją.
Numer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • analiza warunków gruntowo – wodnych pod kątem posadowienia obiektów inżynierskich i kubaturowych
  • prace projektowe z zakresu obudów głębokich wykopów i palowania, od momentu koncepcji do wyceny, poprzez obliczenia statyczne i przygotowanie projektów wykonawczych po nadzór autorski
  • opracowanie rozwiązań value engenering dla obudów wykopów i pali (ścianki berlińskie, palisady, ściany szczelinowe, ścianki szczelne; pale)
  • autoryzacja obmiarów i dokumentacji projektowych opracowanych przez Asystentów Projektanta
  • przygotowywanie wycen i ofert na roboty geotechniczne
  • kontrola poziomu merytorycznego oraz edytorskiego opracowanych i autoryzowanych dokumentacji projektowych
  • współpraca z konstruktorami, przedstawicielami inwestora oraz wykonawcami i podwykonawcami specjalistycznych robót geotechnicznych
  • prowadzenie projektu na etapie realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania geotechnicznego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość specjalistycznych programów geotechnicznych EXPERT Pale; RM-WIN; GEO5; PLAXIS; GGU Retain
  • wielką zaletą będą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • niezwykle przyjazną atmosferę pracy
  • szeroki pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy