Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Technomex Sp. z o.o. O firmie

  • Szparagowa 15, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Technomex Sp. z o.o.

Szparagowa 15

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów oraz rozwój i modyfikacja konstrukcji już wdrożonych,

  • Nadzorowanie wykonania prototypu,

  • Prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów,

  • Merytoryczne wspieranie innych działów.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne - preferowana inżynieria mechaniczna, mechatronika,

  • Dobra znajomość programów CAD: Inventor,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania,

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami,

  • Umiejętność prowadzenia analizy wytrzymałościowych konstrukcji mechanicznych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń,

  • Znajomość technologii obróbki: metalu, tworzyw, drewna,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 33 letnim stażem,

  • Premie powiązane z zaangażowaniem oraz realizacją celów,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych.