Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Grafik

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dostawcą światowej klasy rozwiązań dla biur. Produkujemy nie tylko znakomite meble dla profesjonalistów - tworzymy inspirujące przestrzenie pracy i spotkań.

    Dołącz do nas jako:

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę;
    • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu na samodzielnym stanowisku przy równoczesnym wsparciu doświadczonych kolegów;
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość rozwoju zawodowego;
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie propozycji katalogów, materiałów promocyjnych i handlowych; tworzenie projektów graficznych;
    • dbałość o szczegóły ekspozycyjne i wizerunek firmy; opieka nad firmową stroną internetową;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (studenci zaoczni IV i V roku mile widziani);
    • prosimy o podanie stopnia znajomości programów graficznych 3D – np. 3ds Max,Cinema 4d, itp. oraz programów graficznych - np. Ilustrator, Indesign, Photoshop, itp.;
    • umiejętność przygotowywania katalogów do druku;
    • umiejętność myślenia koncepcyjnego, poprzedzającego użytkowe prace graficzne; umiejętność tworzenia przekazu graficznego wspierającego cele biznesowe firmy B2B;

    Twoja szansa:

    CV oraz portfolio, wraz z nazwą stanowiska w tytule maila oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez FMB MARO sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  [email protected] Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę).

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu otrzymania CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.