Oferta pracy

Projektant graficzny 2D/3D

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kreatywna praca nad stałymi i sezonowymi rozwiązaniami POS;

  • przygotowywanie wizualnej prezentacji półek, regałów, witryn i całego sklepu;

  • aranżacja przestrzeni sprzedaży wraz z rozmieszczeniem komunikatów marketingowych;

  • rekomendacja rozwiązań graficznych;

  • projektowanie i przygotowanie materiałów do druku na podstawie wypracowanych koncepcji (wymagana znajomość InDesign na poziomie umożliwiającym przygotowanie nieskomplikowanego DTP);

  • wsparcie w otwarciach nowych sklepów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ASP lub UA na kierunkach związanych z projektowaniem graficznym, wzornictwem lub architekturą wnętrz;

  • min. 2-letnie doświadczenie w agencji reklamowej / studiu projektowym / zespole projektowym;

  • bardzo dobra znajomość programów: InDesign, Photoshop, Illustrator oraz programu do projektowania 3D (Rhinoceros, 3DMax, Skatchup);

  • portfolio prac komercyjnych i niekomercyjnych (załączone do CV lub link);

  • kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do zmian;

  • umiejętność podejmowania decyzji projektowych;

  • terminowość i punktualność.

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole i udział w tworzeniu projektów od podstaw;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Medicover Sport, atrakcje po pracy: kursy windsurfingu, nurkowania, wycieczki weekendowe, itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy