Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Grafiki - Fotograf

MuzzyO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polską firmą produkującą bieliznę nocną. Działamy już ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie w Polsce i za granicą, nasze produkty słyną ze świetnej jakości i ciekawego wzornictwa.

Główne zadania:

  • projektowanie nadruków
  • współtworzenie kolekcji
  • kreacja własnych projektów
  • fotografowanie produktów
  • prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość pakietu Adobe
  • kreatywność
  • wyczucie estetyki
  • zainteresowanie aktualnymi trendami w modzie

Oferujemy:

  • możliwość dokształcenia i rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • duży zakres samodzielności
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Od kandydatów oczekujemy załączonego portfolio.

Ogłoszenie archiwalne