Oferta pracy

Projektant Grafiki/ Graphic Designer

Meden - Inmed Sp. z o.o.

  • Wenedów 2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Wenedów 2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i skład materiałów reklamowych (zarówno dla tradycyjnych jak i nowoczesnych kanałów dotarcia do odbiorców);

  • projektowanie piktogramów, infografik, logotypów itp.;

  • projektowanie kreacji online do kampanii e-marketingowych;

  • projektowanie interfejsów webowych, mobilnych i desktopowych zgodnie z aktualnymi trendami.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość programów takich jak: Adobe Photo Shop, InDesign, Illustrator, Power Point;

  • otwartość, kreatywność, nastawienie na rozwiązywanie problemów i umiejętność współpracy w zespole;

  • znajomość tematyki responsywnych interfejsów (RWD) oraz technologii webowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w rodzinnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem,

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym.

  • smaczną kawę i automat z przekąskami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • praca z coachem