Oferta pracy

Projektant Hurtowni Danych/bi

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Projektant Hurtowni Danych/BI Numer ref.: 000010218

Twoje zadania:

  • Budowa narzędzi wspomagających pracę developerów Hurtowni Danych – m.in. wspólne re-używalne komponenty (SAS/Oracle/inne technologie), API łączące wykorzystywane w HD technologie
  • Budowa narzędzi wspomagających pracę administratorów Hurtowni Danych - m.in. do monitorowania środowisk HD, do rozliczania zawartych umów SLA
  • Budowa narzędzi wspomagających pracę analityków i kadry zarządzającej HD – m.in. wsparcie procesu Data Governance, realizacja wytycznych z audytów wewnętrznych PZU, raportowanie w urządzeniach mobilnych
  • Udział w opracowywaniu standardów dla interfejsów, modeli danych, procesów wytwarzania oraz procesów zasilających HD/BI
  • Udział w pracach optymalizujących przetwarzania HD, poprzez budowę wspierających komponentów a także punktowe analizy i optymalizacje przetwarzań
  • Budowa technicznych data mart-ów oraz raportów BI (m.in. w SAS Viya)

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z Hurtownią Danych
  • Masz doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DIS, EG, VA, WRS) oraz Oracle (mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata i PL/SQL)
  • Posiadasz umiejętność pracy w środowiskach Unix/Linux/Windows
  • Potrafisz myśleć analitycznie, zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Komunikujesz się w przejrzysty sposób

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę w renomowanej Firmie stawiającej na stały rozwój i innowacje
  • Realne perspektywy rozwoju i atrakcyjny system wynagradzania
  • Praca z uznanymi na świecie technologiami (SAS, Oracle Exadata) i narzędziami BI - SAS Viya
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Tworzenie rozwiązań, które stanowią punkt odniesienia dla wielu organizacji, co owocowało prezentacjami na konferencjach technologicznych i biznesowych – zarówno w kraju, jak i za granicą
  • Praca w zespole SCRUM, dzięki czemu będziesz miał bezpośredni wpływ na swoje otoczenie i sposób pracy
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, możliwość korzystania z takich inicjatyw, jak np. PZU Sport Team , pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym (m.in. karta sportowa bilety do kina, vouchery zakupowe), produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy