Oferta pracy

Projektant HVAC

4DOM sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wiślana 48
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

4DOM sp. z o.o.

Wiślana 48

Łomianki

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku w branży pomp ciepła, wentylacji, klimatyzacji i instalacji grzewczych. Nasz zespół to specjaliści z ponad 20 letnim doświadczeniem. Koncentrujemy się na segmencie rezydencji, willi, domów jedno i wielorodzinnych, oraz obiektach biurowych oraz użyteczności publicznej.

poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wykonywanie obliczeń projektowych
  • Opracowywanie rysunków instalacji ogrzewania, wod-kan, wentylacji i klimatyzacji
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowe
  • Znajomość programów projektowych branżowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Niezbędne min 3 letnie doświadczenie w pracy /biurze projektowym na budowie
  • Doświadczenie w pracy projektów sektora budownictwa jednorodzinnego/rezydencje mile widziane
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Uprawnienia mile widziane

Korzyści

  • System premiowy ( wys. 3 m-cznej pensji)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy