Logo Pracuj.pl

Projektant Hydrotechnik

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.

Dzielna 60

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji i wykonywanie projektów obiektów hydrotechnicznych,
  • Prace związane z wydawaniem dokumentacji projektowej,
  • Zadania związane ze wsparciem zespołu projektowego,
  • Współpraca z inwestorami oraz urzędami,
  • Koordynowanie i kontrolowanie pracy asystentów,
  • Inwentaryzacje obiektów,
  • Nadzory autorskie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość programów graficznych oraz programów obliczeniowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność projektowania 3D (REVIT, CIVIL), znajomość technologii BIM.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Szeroki wybór szkoleń,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (np. LuxMed, karta Multisport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy już w 1951 r., jako spółka państwowa „Hydroprojekt”. Od tego czasu świadczymy specjalistyczne usługi inżynierskie, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Od 2008 r. jesteśmy częścią grupy kapitałowej Royal Haskoning DHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 1881 r., zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie budownictwa przemysłowego, ogólnego, hydrotechnicznego, morskiego, lotniczego, planowania transportu oraz digitalizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannie uzupełnianej wiedzy oraz wielobranżowym kompetencjom, realizujemy złożone projekty, wymagający niestandardowych rozwiązań.

W zakresie budownictwa i gospodarki wodnej bierzemy udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski.

Naszymi klientami są inwestorzy krajowi i zagraniczni, należący do sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce dążymy do bycia w czołówce polskich firm projektowo – doradczych, w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej oraz budownictwa przemysłowego.

Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, którzy wspólnie z nami chcą dbać o rozwój społeczeństwa!

Projektant Hydrotechnik, Dzielna 60, Warszawa