Projektant - Hydrotechnik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Międzynarodowe biuro projektowe aktualnie do działu hydrotechnicznego poszukuje doświadczonej osoby  na stanowisko Projektanta.

    Miejsce pracy: Warszawa
    PH/WAW/2018

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie budowli/konstrukcji hydrotechnicznych;
    • Wykonywanie obliczeń i rysunków;
    • Sprawdzanie dokumentacji projektowej;
    • Udział w projektach krajowych i międzynarodowych;
    • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji hydrotechnicznych;
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Szkolenia językowe;
    • Opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl