Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Hydrotechnik

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.

  • Sikorskiego 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sikorskiego 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji i wykonywanie projektów obiektów hydrotechnicznych,

  • Prace związane z wydawaniem dokumentacji projektowej,

  • Zadania związane ze wsparciem zespołu projektowego,

  • Współpraca z inwestorami oraz urzędami,

  • Koordynowanie i kontrolowanie pracy asystentów,

  • Inwentaryzacje obiektów,

  • Nadzory autorskie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość programów graficznych oraz programów obliczeniowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność projektowania 3D (REVIT, CIVIL), znajomość technologii BIM.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • Szeroki wybór szkoleń,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pakiet dodatkowych benefitów (np. LuxMed, karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy już w 1951 r., jako spółka państwowa „Hydroprojekt”. Od tego czasu świadczymy specjalistyczne usługi inżynierskie, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Od 2008 r. jesteśmy częścią grupy kapitałowej Royal Haskoning DHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 1881 r., zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie budownictwa przemysłowego, ogólnego, hydrotechnicznego, morskiego, lotniczego, planowania transportu oraz digitalizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannie uzupełnianej wiedzy oraz wielobranżowym kompetencjom, realizujemy złożone projekty, wymagający niestandardowych rozwiązań.

W zakresie budownictwa i gospodarki wodnej bierzemy udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski.

Naszymi klientami są inwestorzy krajowi i zagraniczni, należący do sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce dążymy do bycia w czołówce polskich firm projektowo – doradczych, w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej oraz budownictwa przemysłowego.

Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, którzy wspólnie z nami chcą dbać o rozwój społeczeństwa!

Przewiń do profilu firmy