Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant – instalacje gazowe

Energoprojekt Katowice S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie, realizacja i nadzór projektów instalacji, rurociągów i sieci: paliw gazowych, gazów technicznych, gazów medycznych,

  • dobór urządzeń i armatury,

  • opracowywanie zapytań ofertowych i ewaluacja techniczna ofert,

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej (obliczenia, rysunki i modele 3D oraz opisy projektowe),

  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z warunkami technicznymi i kontraktowymi,

  • zapewnienie odpowiedniej jakości opracowanych dokumentacji i materiałów projektowych,

  • udział w koordynacyjnych naradach branżowych oraz kontakt z podwykonawcami,

  • udział w wizjach lokalnych,

  • udział w opracowywaniu ofert na prace projektowe (wkład merytoryczny).

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych (bądź też w trakcie realizacji),

  • wymagane doświadczenie w projektowaniu instalacji i rurociągów gazowych,

  • znajomość języka angielskiego min. B2 (poziom komunikatywny techniczny),

  • biegła znajomość programu AutoCAD i/lub Microstation,

  • znajomość programu Profil Koordynator i/lub Profil Gaz lub odpowiedniki,

  • samodzielność,

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • prawo jazdy kat. B,

  • oświadczenie o posiadaniu wymaganych uprawnień wraz z podaniem ich numeru,

  • lista referencyjna projektów realizowanych przez kandydata lub z jego udziałem (w tym przypadku prosimy o określenie roli kandydata w projekcie) związanych z układami, instalacjami, rurociągami lub sieciami gazowymi.

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji inwestycji związanych z instalacjami/sieciami/rurociągami gazowymi,

  • doświadczenie w projektowaniu stacji przygotowania gazu,

  • doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy gazowych wysokiego i średniego ciśnienia,

  • umiejętność przeprowadzenia analizy pulsacji ciśnienia oraz drgań w instalacjach gazowych oraz dobór układów tłumienia,

  • umiejętność przeprowadzenia obliczeń kompensacyjnych rurociągu,

  • praktyczna znajomość programu do obliczeń kompensacyjnych rurociągów AutoPipe lub odpowiedniki.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze projektowym z wielkimi tradycjami,

  • możliwość szkolenia z zakresu branżowego oprogramowania inżynierskiego,

  • pracę z najnowocześniejszym oprogramowaniem,

  • rynkowy poziom wynagrodzenia,

  • benefity (np. świadczenia medyczne – prywatna opieka lekarska, karty MultiSport, kursy językowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Energoprojekt Katowice S.A.

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA jest jedną z największych firm projektowo-inżynierskich w Europie. W 70-letniej działalności ugruntowaliśmy pozycję lidera w sektorze energetyki. Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

1. CV

2. List motywacyjny

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji na stanowisko projektanta branży technologicznej.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH w procesie rekrutacji na stanowisko Projektant – instalacje gazowej”.

3. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH przez okres najbliższych 9 miesięcy.”