Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - instalacje sanitarne i HVAC

P&M PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Żmigrodzka 185, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Żmigrodzka 185

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie instalacji

  • Wizje lokalne

  • Ustalenia i koordynacja z zamawiającym i projektantami innych branż

  • Współpraca z asystentami

  • Raportowanie postępu prac i przedstawianie projektów do wewnętrznej weryfikacji

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność i samodzielność

  • Wykształcenie kierunkowe Inżynieria Środowiska (specjalność instalacje wewnętrzne) i minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu.

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Znajomość programu AutoCAD lub Brics CAD,

  • Znajomość programów: Instal Therm, Instal OZC, Instal San

  • Nie wymagamy posiadania uprawień projektowych

To oferujemy

  • Interesującą pracę przy różnorodnych obiektach - począwszy od biur, poprzez hale przemysłowe, a na obiektach zabytkowych kończąc,

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem projektowo - realizacyjno - serwisowym,

  • Możliwość uzyskania praktyki projektowej do uprawnień budowlanych w zakresie instalacji,

  • Możliwość późniejszego przeniesienia do działu realizacji na stanowisko inżyniera budowy i uzyskania praktyki wykonawczej.

O nas

Firma P&M Group z Wrocławia świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i wykonywania instalacji sanitarnych, HVAC i przemysłowych.

Do naszej załogi poszukujemy projektanta.