Logo Pracuj.pl

Projektant instalacji AKPiA i elektrycznych

ATI Integrated Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ATI Integrated Solutions Sp. z o.o.

Serdeczna 8

Wysogotowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kandydata na stanowisko projektanta instalacji AKPiA i Elektrycznej, głównie dla branży motoryzacyjnej oraz przemysłu gazu ziemnego i ropy naftowej.
  • prowadzenie uzgodnień z Klientem końcowym i Generalnym Wykonawcą,
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej (EPlan oraz Autoacad), zarówno dla szaf AKP i rozdzielnic jaki i dla instalacji obiektowych,
  • przygotowanie specyfikacji materiałowej do zamówień,
  • koordynacja prac związanych z prefabrykacją szaf i rozdzielnic, wyjaśnienie pojawiających się problemów,
  • wprowadzanie zmiany w dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • chcesz realizować ambitne projekty,
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jaki i organizacyjne
  • chcesz brać udział w inwestycjach ważnych dla bezpieczeństwa energetycznego Polski
  • masz analityczny umysł
  • jesteś osobą dokładną, cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy,
  • szybko się uczysz, jesteś zmotywowany i masz wewnętrzną chęć rozwoju,
  • bierzesz odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie polegać
  • …to być może jesteś osobą, której szukamy.
  • Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość środowiska E-Plan i Autoacad.

To oferujemy

  • Na co możesz u nas liczy? Wiemy, że zespół jest najważniejszą wartością firmy i zawsze staramy się aby:
  • zapewnić każdemu pracownikowi możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dedykowanych szkoleniach (Eplan, Autocad), możliwość ubiegania się o uprawnienia budowlanie do kierowania/projektowania, szkolenia w zakresie doboru urządzeń w wykonaniu ATEX, projektowaniu ochrony odgromowej etc.,
  • nowy pracownik zawsze jest wprowadzany w standardy funkcjonowania firmy przez osobę doświadczoną,
  • w każdy projekt było zaangażowanych więcej osób niż to wynika ze zlecenia tak, żeby zawsze była możliwość wzięcia urlopu a ewentualny choroba czy spraw osobista też nie stanowiła problemu,
  • oferujemy kartę multisportu, ubezpieczenie grupowe i całkiem przyjemną atmosferę w biurze.
  • Czego u nas nie znajdziesz:
  • jeśli chodzi o jakość dokumentacji to nie idziemy na kompromisy
  • jeśli jest potrzeba i wola do pracy w nadgodzinach, to nigdy nie ma problemów z ich rozliczaniem,
  • niezdrowej rywalizacji.

O nas

ATI-IS, dlaczego robimy to co robimy?

• bo ma chyba przyjemniejszej rzeczy niż bycie częścią procesu tworzenia nowych obiektów, które będą służyć wiele lat,

• bo chcemy ułatwiać życie klientom, żeby spośród innych branż przynajmniej Automatyka nie spędzała im snu z powiek. A wręcz przeciwnie, mogli spać spokojnie wiedząc, że za ten obszar odpowiadają sprawdzeni profesjonaliści,

• bo chcemy realizować zadania sprawnie, bez całego, zbędnego bagaży nikomu niepotrzebnych regulacji narzucanym przez korporacje.

Odwiedź nasz profil na LinkedIn.

Projektant instalacji AKPiA i elektrycznych, Serdeczna 8, Wysogotowo (pow. poznański)