Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant instalacji elektroenergetycznych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMCA Volt Sp. z o.o.

    Solidna, prężnie działająca i stale rozwijająca się firma działająca w branży energetycznej.

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie instalacji elektrycznych (m.in. linie 110kV, stacje 110/SN)
    • Nadzór nad realizacją projektów
    • Koordynowanie zagadnień formalno-prawnych powierzonych projektów
    • Kontakty z kontrahentami.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu i kosztorysowaniu sieci energetycznych instalacji elektrycznych mile widziane
    • Znajomość programu AutoCAD oraz programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD,
    • Znajomość PLS-CADD mile widziana
    • Uprawnienia do projektowania
    • Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
    • Komunikatywność.
    • Umiejętność pracy zespołowej.
    • Dyspozycyjność.
    • Zaangażowanie.
    • Solidność.
    • Prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.