Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Elektrycznych i AKPiA - Lider zespołu

ETP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań technicznych związanych z tworzonymi projektami, proponowanie rozwiązań, koordynacja prac zespołu projektowego i międzybranżowa.

  • Udział w opracowywaniu wyznaczonych projektów w tym projektów budowlanych.

  • Udział w naradach koordynacyjnych, uzgodnienia techniczne.

  • Konsultacje przy pracach montażowych, nadzory autorskie.

  • Udział w procesach uruchamiania i wdrożeń (parametryzacja urządzeń, testowanie i wdrażanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka, elektrotechnika lub mechatronika.

  • Doświadczenie w projektach przemysłowych i uprawnienia budowlane do projektowania w branży elektrycznej bez ograniczeń będą dodatkowymi atutami.

  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD LT i MS Office

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Eplan lub AutoCAD Revit LT Suite.

  • Umiejętność kierowania zespołem projektowym.

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętności pracy pod presją zadań i czasu.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Znajomość j. angielskiego lub / i j. niemieckiego.

  • Gotowość do podróży służbowych związanych z realizowanymi projektami.

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamizm w działaniu, komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę lub inną oczekiwaną formę zatrudnienia.

  • Możliwość zdobywania praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Kursy i szkolenia w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracownika.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Opiekę zdrowotną LUXMED.

Projektant instalacji elektrycznych / AKPiA – lider zespołu projektowego, z praktyczną wiedzą techniczną oraz ambicjami do dalszego rozwoju wiedzy i zdobywania doświadczenia w zakresie wykonywania i nadzorowania projektów 2D i 3D systemów elektryki i automatyki przemysłowej.