Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji elektrycznych i niskoprądowych

STUDIO PROJEKTOWE SPART

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Strzelców Bytomskich 98

Bytom

Twój zakres obowiązków

W zakresie obowiązków będzie projektowanie instalacji elektrycznych, w tym: tras i sieci kablowych, linii niskiego i średniego napięcia, rozdziału energii, rozdzielnic głównych i lokalnych, instalacji oświetlenia podstawowego, awaryjnego i zewnętrznego, instalacji siłowych, zasilania urządzeń technologicznych i potrzeb ogólnych, instalacji wewnętrznych, instalacji odgromowych, instalacji uziemienia i połączeń wyrównawczych, Instalacji niskoprądowych.

Nasze wymagania

Wykształcenie kierunkowe, nastawienie na zdobywanie wiedzy praktycznej.

To oferujemy

Stałą pracę w odrębnym zespole branży elektrycznej przy dużej grupie architektów, w dynamicznie rozwijającej się firmie, wynagrodzenie uzależnione od wyników. Możliwość podjęcia pracy od zaraz, umowa o pracę na pełen etat - od poniedziałku do piątku.

O nas

Koncentrujemy się na profesjonalnej działalności projektowej oraz szeroko pojętym procesie inwestycji budowlanych. Podstawą realizowanych z naszym udziałem inwestycji jest doświadczenie, rzetelność oraz terminowość. Współpracując z wysoko wykwalifikowaną grupą specjalistów, realizujemy projekty różnych typów takich jak: zakłady produkcyjne, centra logistyczne, hale magazynowe, biurowce, obiekty użyteczności publicznej, centra handlowe, osiedla mieszkaniowe i inne. Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół 90 osób. Współpracujemy z około 150 branżystami różnych specjalności, co pozwala na dobrą koordynację projektów i nadzór nad ich realizacjami.

instagram.com/spartpl | facebook.com/spartpl

linkedin.com/company/spartpl | www.spart.pl