Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNOCOM Sp. z o.o. Sp. k.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie całej Polski.

    Profesjonalizm i szerokie kompetencje pozwoliły nam odpowiedzieć na coraz wyższe wymagania rynku oraz sprostać wymaganiom Klienta.

    Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, przetargowych oraz powykonawczych branży elektrycznej i teletechnicznej (SSP, DSO, KD, CCTV, itp.), wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami,
    • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
    • Przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
    • Współpraca z działem kosztorysowym przy tworzeniu ofert,
    • Współpraca z działem realizacji w zakresie optymalizacji rozwiązań projektowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie w zakresie elektryki,
    • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
    • Znajomość norm i przepisów w zakresie projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • Znajomość rynku w zakresie systemów niskoprądowych (producenci, dostawcy, specyfika sprzętu),
    • Samodzielność w działaniu i terminowość,
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i motywującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
    • Okazje do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • Zdobycie doświadczenia projektowego podczas realizacji kontraktów prowadzonych przez firmę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem i odbiorcą Pani/ Pana danych osobowych jest Unocom Sp. z o. o. Sp. K. , ul. Panieńska 4/3, 03-704 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów rekrutacji i ewentualnego zatrudnienia. Podane dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub/ i na potrzeby zatrudnienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani również prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest również warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacyjnego i ewentualnego zatrudnienia. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zatrudnienia. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.