Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych, przyłączy i sieci SN, stacji transformatorowych.

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów oraz dobór urządzeń

  • przygotowanie projektów wykonawczych

  • współpraca z zespołem projektowym, jak również wykonawczym

  • kontakty z zakładami energetycznymi, urzędami i wykonawcami instalacji elektroenergetycznych,

  • nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem decyzji i pozwoleń.

  • przygotowywanie symulacji produktywności – po wdrożeniu

  • doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji

  • współtworzenie opisów technicznych, dobór urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku energetyka, elektrotechnika lub pokrewne

  • umiejętność projektowania instalacji elektrycznych

  • znajomość prawa budowlanego

  • uprawnienia projektowe z zakresu branży instalacji elektrycznych

  • doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży OZE

  • znajomość oprogramowania PVSYST

  • umiejętności sporządzania kosztorysów i wycen

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE

  • możliwość odbycia praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych w zakresie projektowym i wykonawczym

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy